Než mi zapadne slnko chcem ešte chvíľu naháňať detstvo na bicykli.
Brázdiť si to skratkami po ktorých sme s bratom chodiť zvykli,
a vyhýbať sa prasklinám na chodníku. Dať to na zadné.
V 20 sa prestať báť, naučiť sa chodiť bez rúk na úkor toho, že na kolenách budem mať modriny nápadné.
Preskočiť plot ihriska na ktorom hnije hojdačka v tvare žaby
Vyšvihnúť sa tak vysoko že sa pretočím a počúvať od cudzej babky že, čo sú toto za nápady.
Z požičanej Nokie volať mamke že chcem ostať ešte 10 minút, prosím zbytočne.
Pouličné lampy už svietia.