Mezi nocí a dnem,
mě netrápí zlý sen,
mezi nocí a dnem,
se sladce milujem,
Mezi nocí a dnem,
mě netrápí zlý sen,
mezi nocí a dnem,
se sladce milujem,
Jsem bohužel skeptik a cynik. Moc na to hrdá nejsem a jak se tak dívám tak se má povaha promítá i do mých básní. Za což se omlouvám.