Forum

Diskuse, nápady, dotazy, oznámení…

Přihlásit se k odběru
Upozornit na
guest

22 Komentářů
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Richard Šmíd
Host
4 let před

Dobrý den. Rád bych všem začínajícím autorům nabídl možnost zpracování jejich díla i v minimálním nákladu a výborné ceny. V lednu instalujeme novou automatickou linku (tisk – vazba – ořez) s vysokou produktivitou. https://www.facebook.com/tiskarnapolypress/photos/pcb.2676069865821257/2676066555821588/?type=3&theater
Dotazy a kalkulace směřujte na mě. Ať se daří!

Galenica
Člen
5 let před

Mám nápad. Hledám někoho, s kým bych se vzájemně dokopala k pravidelné tvorbě. Každý pátek se pochlubit, co jsme za týden zvládli napsat. Domluvit si téma, které zpracujeme týden následující … Někoho, s kým se budeme vzájemně inspirovat… hm?

Člen
2 let před

Dá se přikládat audio verze textu? Děkuji.

Pavel Kosák
Host
Pavel Kosák
7 let před

Jaké jsou prosím možnosti ohledně dlouhého textu? Je možné text třeba odstránkovat? Je nesmysl, aby byla novela nebo román v jedné dlouhé „nudli“. Děkuji.

Člen
6 let před

Fajn by bylo, zadat sem možnost ‚Deník‘, ve kterém by si pomyslný autor mohl vést poznámky, úvahy atd. atd. atd. Mohl by být i veřejný, pokud by si to autor přál, nebo soukromý pokud by si to autor nepřál.

Člen
6 let před

Systém super! Opravdu dobře a intuitivně ovladatelný, milion možností, co nastavit – líbí se mi to tu! 🙂 Nicméně – a to neovlivnítě – by bylo fajn, kdyby čtenáři více komentovali. 😀 🙂

Člen
1 rok před
Odpověď pro  Vojtěch Vrba

Ano souhlasím, je opravdu málo komentářů. Nešly by za komentáře nastavit nějaké bonusy? 😀

Člen
1 rok před

Moc pěkně zpracovaný webík. Myslíte, že by se to tu dalo trochu oživit nějakým chatem? 🙂

0