O Klubu literátů

Klub literátů je nový literární web, jehož hlavním cílem je publikování amatérské literární tvorby. Vítáni jsou ale i zkušení spisovatelé, kteří zde mohou publikovat ukázky své komerční tvorby (třeba část románu jako upoutávku, s odkazem na obchod). Prostě, všichni literáti, buďte vítáni!
Registrovaní uživatelé mají možnost zde publikovat svá díla. Povídky, fejetony, verše, úvahy, celé romány, nebo třeba cestopisy… Vše, co by bylo škoda ukrývat v šuplících. Ostatní mohou tato díla ohodnotit a přidat své komentáře. (Tuto možnost mají i neregistrovaní návštěvníci.) Autoři mohou svá díla oživit také přidáním úvodního obrázku, který nejen dokreslí atmosféru, ale také přitáhne pozornost čtenářů. Díky užitečným nástrojům je možné snadno publikovat i dlouhá díla, nebo vícedílné série.
Pokud rádi píšete a chcete se o svá díla podělit s ostatními, tak neváhejte, zaregistrujte se, a publikujte. Ať je vám v Klubu literátů příjemně!

Několik jednoduchých pravidel:

• Veškeré příspěvky na stránkách Klubu literátů jsou majetkem jejich autorů. Jakékoliv další publikování těchto příspěvků je bez souhlasu autora zakázáno.
  • Pozor na autorský zákon. Publikujte zde pouze texty, které jsou Vaším vlastnictvím. Stejně tak použité obrázky musí splňovat podmínky pro veřejné publikování.
  • Administrátoři si vyhrazují právo, po předchozích upozorněních, smazat příspěvky které odporují zákonům, mravnímu kodexu, nebo příspěvky obsahující spam.