Už je to dávno, co jsem od tebe tu růží dostala, v tu chvíli jsem tě radostí objala. Už mi zbyly jenom vzpomínky, a prstýnek...
Už je to dávno, co jsem od tebe tu růží dostala, v tu chvíli jsem tě radostí objala. Už mi zbyly jenom vzpomínky, a prstýnek...