Můžeš

This entry is part 1 of 8 in the series Tobě ♥

Můžeš mě pohladit. Můžeš se mi smát. Šeptat mi do ucha, že mě máš rád. Můžeš mě políbit. Můžeš nahlas snít. Život mi prozářit a navždy mě mít.

Jsi

This entry is part 2 of 8 in the series Tobě ♥

Jsi moje největší láska, co mé rty překrásně laská. Jsi moje snová realita, já v tvé náruči navždy skryta. Jsi moje duše spřízněná, z milosti Boží ke mě poslaná. Jsi můj a já jsem tvoje, …jsme dva, srdce svoje

Blízkost

This entry is part 3 of 8 in the series Tobě ♥

Mít tě blízko a slyšet tvoje srdce bít. Usmát se, pohladit, ústa tvá něžně políbit. Být ve tvé náruči, ruku v ruce jít. Bývá mi ouzko, když nemůžu tě mít.

Něha

This entry is part 4 of 8 in the series Tobě ♥

Mám ráda tvoje dotyky, jak mi hladíš ramena, tvář i kotníky. Mám ráda, když mě políbíš… v tu chvíli ve mně touhu probudíš. Mám ráda, jak bereš mě za ruku, v srdci cítím pravé jaro v rozpuku.

Láska

This entry is part 5 of 8 in the series Tobě ♥

Má láska k tobě roste, mé srdce je čisté, prosté. Jsi mužem, jenž mi učaroval, polibky něžnými rety obdaroval. Miluji tvou krásnou duši, které láska tolik sluší. Jsi můj a já jsem věrně tvoje, s Bohem překonáme naše nepokoje.

Zamilovaná

This entry is part 6 of 8 in the series Tobě ♥

Na zem padá vločka sněhu, chci tebe a tvou něhu. Zahřát ruce, pohled do očí, stokrát než Zem se otočí. Polibek do vlasů a tři slůvka, v srdci mi láska vesele píská.

Bez názvu

This entry is part 7 of 8 in the series Tobě ♥

Lásko moje, jsem a budu jenom tvoje. Slova tvá tak sladce zní, jsou milá, laskavá a pro mě nevšední.

Schoulená

This entry is part 8 of 8 in the series Tobě ♥

Schoulená ve tvé náruči než výpravčí vlaku poručí. Schoulená pod tvými pažemi v žádné kleci s mřížemi. Schoulená ve tvé dlani bez jakéhokoli ptaní. Schoulená navždy v bezpečí. Miluješ mě prostě a bez řečí.