Román

Román, který si čtenář dotváří sám

Autor: migull41

Deník Alkoholika…

 

Co nám zbývá,zájmy k euru, kim son i trump zbavení svépravnosti,alkoholismem se zabíjím,šílená droga,lehmani,obchoduji cfd, vizi máš aldo,nešťastný člověk,který řeší jiné,aby odvedl pozornost sám od sebe, odcházím z penny, sázkovka a já ti to budu obchodovat, forex, důležité není to co se nám líbí nebo nelíbí,ale co nám ještě zbývá a nezbývá,alkohol je společensky přijatelná droga,feťák,toxik mají lidé zařazeno jinak, bankomat od slova banka,exekutor je taky člověk,záleží kolik těch dlužníků má.

Vtipky: pojď se mnou na výslech,tatarka do polévky a my dojdem na nádr,kolik je ve fotbalu kuželek.

Číro pod duchnou

Spousta věcí je zadarmo

Jsem slušný chlap,rozdal bych se,nemyslím na sebe,spousta věcí se po krvácení do mozku a léčbě v Černovicích změnila,já děkuju,že mně děkujete,je trapas půjčovat si peníze a pak vás za ně zvát.

Průvodce po popelnicích

Hovory k Lei: Hodná,nekonfliktní,já o svém kadeřnickém salónu, cupitala dolů s rozhledny, vem si co nejvíc,ujasni si co chceš v životě dělat, upravte mi moje pařáty, mám skvělou paměť, jsem pozorný,nevím,proč jsem šel do penny

Mám vlastní peníze na společném účtu,můžu si o ně říct,vydělal jsem 11 tisíc,strkačky s policajtama,zakázáná Praha,sprey a pokladnička za 450,byla ve slevněná z 800 stovek

Budeme terapeutům pronájem byt,fotbal, prohlídka konvice, edovi zavaříme mozek

Etf gld,myšlení jiné,dnes už snesu víc a v pohodě,přemotivace,tržní cena burza, holku mluvit s ní,pomáhat,chránit,sex mi chybí,akcie dividenda podíl na zisku,si snaživý Aldo, nástěnkářka, eda zobchodujem, eda skončí na chráňáku,holce pomáhat a chránit

Leonka is great,díváme se a ptáme se jestli dali gól,

Leonka mi děkuje za rozbor. Nech bráchu v tom máchat. Jeho jediná práce je,že vám to sdělí. Je toho na tebe moc,ale dej tomu čas,nech vyplavit emoce. Pak přichází rozum.

Vtípky: pereme pytle,nemůžeš se přihlásit,že si papír, už jsi plast,tak zůstaň v koši sakra.

Martine,proč se tak zajímáš o druhé ? Odvádíš pozornost od sebe a ty,že jsi nikdy nikomu nic neudělal a v kriminále sedíš za dobré chování ?

Předsudky vůči Vám mám, proč se staráš o moji mikinu, neptej se mě,co si o tobě myslím,to je moje věc, znám i ty lepší,proč se nestaráš o sebe,ty máš pořád s někým problémy,nemáš náhodou problém sám se sebou.

Uč se,poznávej co chceš a nechceš dělat,dávej si malé splnitelné cíle,víkend,působíš mile,smutně zaraženě,která pochází z tvé přemýšlivosti,běží Ti hlavou toho hodn. Jsi milá,nepřipouštíš si lidi moc k tělu, obavy pramení z toho, že máš za sebou chmurnou minulost.

 

Lei,ať Ti to v práci jde. Není to navěky,jen si to zkoušíš,ty víš co chceš,tam musíš obstát,tohle je jen malá epizoda na Tvé životní pouti. Chceš mít děti, manžela. S mamkou si rozumně promluv a pamatuj si,co jste se domluvili. Neuhni z toho,je to Tvůj plán.

Víš,co chceš,ber to s odstupem. Mozkové obranné mechanismy tě přivedou do stádia úlevy,odkud se budeš oceňovat. Děláš to pro víkend,pro sestřičku,pro své děti,přece si to neshodíš zbytečným stresem.

Mám klíče,ale nezazvoníme,tvaří se spokojeně,protože měl termix.

Dluh

Podezřelé,že čekali na 3500000 tak dlouho,

Náckovská mikina se bude řešit a Martin s ní.

Lei,působíš vážně,ale ne arogantně,zachováváš si odstup,protože se bojíš zklamání,máš v minulosti nějakou nevyřešenou vzpomínku.

3/5 (2)

O autorovi

migull41

Přihlásit se k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Četba díla zabere cca 959 min.
Noční režim
Velikost textu-+=
Hlasité předčítání
3/5 (2)
Četba díla zabere cca 959 min.
Noční režim
Velikost textu-+=
Hlasité předčítání
3/5 (2)
Přidej své hodnocení
0