Román

Netradiční podání lásky k Petře 1. Díl

Autor: migull41

Literární Nápad : Dílo je poskládáno z různorodých ingrediencí a věcí

Př : Výpověď pana Půda od manažera jehož manželka si přivydělává jako kurva

1. Text : ” Tak jak to chceš miláčku”, švitořila,když se svlékla. Hodil mu výpověď na stůl. Pan Pod se otřásl. 2. Instantní káva s obrázkem kundy 3. Probodnutý strom že vzteku nad výpovědí 4. Někde v archívu je výpověď ve firmě Exos 5. Namalovaný obrázek stromů v jehož kmeni je šibenice coby myšlenky pana Půda 6. Foto výlohy spodního prádla v němž je oblečená kurva manažera 7. Audio milostného vzdychnu 8. Video záznam magneťáku odneseného do zástavách na němž je zaznamenán vzdych 9. Foto hřbitova coby propuštěných z práce 10. Kapesník mokrý,vlhnoucí na slunci coby uplakaný nad výpověďma.V něm zabalený průvodní Text o kurvě a výpověďi

Čtenář hledá a odpovídá na otázky :

Jakou barvu má hala firmy EOS ? Jaký druh kávy má káva s obrázkem ?

Návod ke kávě 🙁 Byla jemně mletá.” Modrá,modrá,modrá”, hraje z Rádia. Jejich akcie se obchodují na burze…) Kde leží,ve kterém městě leží obchod se spodního prádlem ?

Návod k městu : ( Hrají 1 českou,bo jakou fotbalovou ligu.Trenére.” Trenére potřebuji vystřídat.”.Trenér byl dobrý a odpovědný,jen byla potíž mu porozumět. 1:1. Jsou nahoře v tabulce.)

11. Vše se to odehrává za atomové války.Pan Pod šel opatrně po chodníku.Najednou se ozval výbuch.Opravdový i v jeho duši.Vletěl do nejbližšího krámku a chytl se pevné věci,aby ji neodhodila tlaková vlna.

Čeho se chytl ?….Vyfoť,řekni,popiš.Způsob záznamu nechám na Tobě.

Návod : ( Kulatý a bílý.Moc velkou výdrž to nemělo..)

Jak se cítíš čtenáři ?

Záznam úchytu při výbuchu ?….Stiskneš tlačítko( propisky, diktafonu,fota ) a zaznamenáváš…

Jejda narodila se 7.8.1973 a často na ní myslím a píšu o ní.

Pan Pod znovu zavrávoral.Chodník se vlnil. Nesl kytici z Kytice.cz a pohádal se přitom s prodavačkou z prvního fota Freevideo.cz.Hrozí mu druhý trest za nebezpečné vyhrožování popsaného v Krimi.cz….

Bůh… Necháš to slovo na sebe působit. Vidíš obláček zbarvený najednou do červena,který se mění v býka.. Vykřičník,bo už se necháš unášet nebo Bůh neexistuje nebo je to výstraha před Božím soudem.

Roztáhla pysky,frajtr pětatřicítka,Datum narození:7.8.1973,jémine pro pravdu boží vykřikla stařenka,bum,prásk a nebe se zatáhlo,1*1=1000, citát dva nejsou dva,ale tisíce,stařenka si popotáhla věrtůch,přirazil a mám mokro v gatích..

A přejdeme pomalu k beletristickým bitím v rámci pochopení tohoto textu

Návod č.1: Pan Pif dostal výpověď a odchází za prostitutkou z Freevideo.cz

Návod č.2 : Kvůli prostitutce z Freevideo.cz,která je zároveň manželkou manažera firmy EOS z pomsty dostává výpověď.

Co to stojí vedle plačící postavy. Květináč z Auta Canabolis,s pozdním květenstvím na podzim,plodící plody jedlé tvaru oválného.

Skrytá postava nastávající pana Půda pláče v koutě obýváku…

Jsem Pif a miluji Peťku.Datum jejího narození a naší budoucnosti jsou ukryty v Textu..

☆ Nehodnoceno ☆

O autorovi

migull41

Přihlásit se k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Četba díla zabere cca 3 min.
Noční režim
Velikost textu-+=
Číst nahlas
☆ Nehodnoceno ☆
Přidej své hodnocení
0