Román

Láska k Petře je nekonečná..10,11,12 kapitola+ další literární techniky

11.Kapitola

I.V noci zakuřuji WC Ráno,aniž bych čekal na reakci mě prozvání Peťula. Co mi chce sdělit. Budím se bez kávy. A trvám na Antabusu.. U bufetu( dvakráte se po mě dvakráte ohlédla ) a poslouchám rozhovor jí Architektky a samozvaného básníka.. Myslíš,že jsem lepší než on. ? Peťulka a její dvaadvacetiletý schizofrenik. Volám Jarce a odkaz na hovor zaznamenám zde…

I. Ráno se mi honily v hlavě tři myšlenky

Nemám opravdového kamaráda Nemám partnerku A chtěl bych umřít schoulený jako Kuča nebo Filípek…

I. Prostitutky.Motivace.Na ně budu vydělávat.

I.Po obědě jsem se prospal,rajská s knedlíkem,“ zbyli tu ještě knedlíky“, a pak,hrůza !, poslouchám nelítostné ommmmmšelé vtipy na verandě,Útěk,‘ Start ‚ výstřel ke kantýně,kde si poprvé kupuji kávu…. Žádná aktivita,rajská v pisoáru a já bez papírů. Diazepam do žíly a přijdeš o ruku.. Volám Peťce,která opět pila a je na příjmu v nemocnici.. U bufetu sedí architektka,která mě zaujala svým zájmem.. Moc kašlu…

I.LN : Z pohledu Povyprávět příběh kombinací různých pohledů

Zrovna dělal remitendu,když mu podával blesk Rudofialová lampička jí bránila vidět mu v zrcadle do tváře. Uši byli mimo rám. Nahlédl do oblak a uslyšel láskyplné přivítání. Vítr mu sfoukl čepici a na jejím povrchu uvázl jeho vlas. Přemýšlel jestli to s tou razantností nepřehnal.Manažer. Když projížděl kolem zrovna před větrem zavírala okno.

Otázky :

Jaké značky byla jeho čepice ? Jak dlouho měli lampičku ? Co porušil za pravidlo při projíždění ? Narodil se tak tvrdý manažer ?

Návod : ( Otec byl puntičkář a cizinec.Pořád byla zima a padal sníh. Neznal než lopatu a rýč.Otce milovaného,od něj utekl.Teplo na duši.Teplý vítr do plachet ….)

26.6

12. Kapitola

I.Včera jsem měl depresi z nudy Vždy,když přicházím na oddělení vezmu si moruši.. Nosím si svou kávu k bufetu,bych ušetřil.. Bojím se následujících dní.. Mudr mi poslal omylem Rivotril v injekcích Musím ukrýt léky..

I.LN : V artefakty jsem použil známou teorii…Genezi obrazu

1. Nakreslil jsem skvrnu s nosem 2. Nos vybarvil růžovou barvou jako znak Ibalginu nebo rvačky 3.Kdo z koho ? 4. Obrys jsem obkreslit nudnou šedou barvou jako znak nudné nemocniční postele 5. Udělám panorama obrazu z fotek tak jak postupně vzniká 6. Skvrna je lidská tvář nebo útočný nástroj 7. Dokreslil jsem oko červené jako pohled krví podlitej že rvačky nebo nemoci 8. Mezi nosem a okem jsem udělal krevní žilku 9. Dokresluji další kámen jako sbírku obrazů 10.Vykresluji původní kámen jako modrý ametyst nebo modřínu 11. Fotím si architetku Michaelu jako ženu která mě ovlivňuje 12. Vybarvuji druhý kámen postmoderně neboť mi zbývá ještě čas do odchodu 13. Obraz nalepím na kámen 14. Čím ? Lepidlem.Kde ho vezmu Návod : ( Semafor,přechod,léčebná,jsem z UH,zaměstnankyně….)

I. Ovlivněn předem trávy,vůči níž jsem rezistentní se stále bojím včerejšího rozpoložení… Našel jsem plnou krabičku balených cigaret.. Flash ka je připravena k odběru… Benzodiazepamy už nepůsobí jako dřív… Anebo jo… Ovlivněn prdem trávy…

I.Pořád cítím mírné napětí..
Kam zmizela dřívější euforie ?

0
☆ Nehodnoceno ☆
Přihlásit se k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tvůj názor nás zajímá, přidej prosím komentář.x
()
x
0