Povídka

Jeden den v psychiatrické léčebně aneb Čtenář odpovídá na vnořené otázky a tvoří si tak vlastní příběh

Autor: migull41

Okénkový příběh

Jeden den na psychině v období atomové světové války a hurikánu v USA

Věcí a okolností : Hurikán v USA Atomová válka Já na Psychině Směšný Slàvek Vizita

Posláním a důležitostí tohoto příběhu je zjistit jak si čtenář celý příběh interpretuje.Jak vnímá text zjistím pomocí odpovědí jeho..

Ameriku zužuje Hurikán v době atomové války.Zdrhám před nešťastně vtipným Slávkem do bufetu. Výbuch.

Čeho ? 1. Smíchu Slávkovému od jeho nohsledů 2. Atomové bomby v USA

Návod 🙁 Neustále zavřen na oddělení se bál. Že zas. Neškodný. Měl z toho trauma,proto chtěl utéct pryč.Brzy přišla odpověď..Na Co ? 1. Na Slávkůch vtip 2. Na Útok že strany Číny od USA….)

“ Pojďte dál volá „. V bílém plášti postava. Mám to. „Vím jak řešit celou situaci.“, říká muž oblečen do pracovního.

Kdo volá ? 1. Sestřička při vizitě 2. Pomocník atomového inženýra

Návod : ( Je jich hodně kolem něho.Funkcí a lidí.Zbavíme svět utrpení,které je to schopno napáchat. Kdo ?1. Maniakální pacient2. Světová atomová válka..)

Už se blíží,křižuji se. To zas bude něco.Co ? 1. Vtip od Slávka 2. Nával hurikánu 3. Zbavení svéprávnosti

Návod 🙁 Zesílil pro jistotu televizi.Aby lépe slyšel nebo neslyšel.Neslyšel Slávkův vtip.Slyšel víc od Hurikánu.Protože chtěl přijít na jiné myšlenky než ji zbaví svéprávnosti.Komentátor ovládl jeho mozek.Hovořil jen k němu.)

Celý nával myšlenkových bomb zužuje mou schizofrenickou mysl.Čeho se teď bojím ? 1. Slávkova vtipů 2. Nové neznámé myšlenky 3. Atomového výbuchu

Návod : ( Prchám.Už se to blíží a já si nebudu vědět rady.Co na to říct.Co si o tom myslet. V mé mysli zuřila válka. Za chvilku bude osloven.Kým ? 1.Primářem na vizitě 2. Slávkem 3. Člověkem s žádostí o pomoc v USA při hurikánu……Kam teď. Musil se zachytit.Čeho ? 1. Pozitivní myšlenky2. Stolu při výbuchu. “ Už se zase usmívá,řekl si.Kdo ? 1. Ten kdo ho požádal o pomoc,takže to nebude tak hrozné,2. Primář při vizitě. Černota nabobtnala do netušených rozměrů. Přepískl to. Těžce dýchala,žadoníc po přízni.Kdo nebo Co ? 1. Má holka,2.USA od ostatních států. Asociace: )

Na co myslíš : 1.Na to kam půjdeš že zbořeného baráku 2.Na , kde si najdeš novou práci až tě vyhodí z pojišťovny a která tě poznamená 3. Na soulož s prostitutkou

Návod:( Byla to krásná žena,které časem prořídly vlasy a nadělali se jí vrásky.“ Další prosím“, řekla rutinně. Znala jeho a svou cenu.Cenu své osobnosti nebo nemovitosti. Vzal si do ruky Jaryho knížku a citoval jeho slova.Nezničíme vše,dokud nezničíme i trosky.Moc mu nezbývalo. ( Z knih po hurikánu nebo atraktivnosti pro ženy)Přestal být atraktivní (On nebo Jarry).Prostitutka si pohrávala s prstýnkem.Co mu může nabídnout ?1. Jako manželka prostitutka,2. Sex bez lásky….)

Ortel byl vyřčen hodně nahlas a on se v klidu vrací na lavičku před oddělení.A já si říkám“ Neudělal jsem chybu ?“.Hned po něm kdosi cosi chtěl.Výbuch. Budou teď propouštět a kam půjde ?

Kde pracoval a proč o práci přišel ? 1. V pojišťovně 2. Ve světoznámé africe 3. V pojišťovně a protože byl duševně nemocných 4. V továrně a to proto,že jí hurikán zdevastoval

0
☆ Nehodnoceno ☆
Přihlásit se k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0